Otwórz oczy na nowy, wirtualny świat

Technologia nieustannie się rozwija i codziennie zaskakuje nas czymś nowym. W latach dziewięćdziesiątych serca zdobywały Pegasusy. Jeszcze dziesięć lat temu komputery stacjonarne miały już miejsce w prawie każdym domu. Dziś typowa rodzina posiada co najmniej jeden komputer, kilka smartfonów i tableta. Jednakże częstym marzeniem lat minionych były okulary wirtualnej rzeczywistości. Samsung postanowił to spełnić!

Okulary vr samsung – http://opiniertvagd.pl/samsung-vr2-czy-ciagle-warto-kupic/ to nie tylko urządzenie. To magiczny pomost między naszym życiem codziennym i fantazjami. Możesz sferycznie oglądać ulubiony film i udawać przy tym, że jesteś tuż obok aktorów. Możesz także wcielić się w postać z gry w 3D, poczuć na własnej skórze satysfakcję z pokonywania przeciwników i zdobywania kolejnych poziomów. Wszystko, co tylko zechcesz na wyciągnięcie ręki i to w najwyższej jakości.

Koreański producent zadbał o każdy szczegół tego pozornie prostego urządzenia z nutą perfekcjonizmu, należytą dbałością. Tak jak w zwykłych okularach, największą rolę grają soczewki. W momencie zakładania stają się twoimi nowymi oczami, przez nie oglądamy ekran telefonu. Noszenie samo w sobie jest przyjemne, ponieważ części stykające się ze skórą pokryte są miękką pianką. Nic więc nas nie uciska i nie przeszkadza. Urządzenie z łatwością dopasowuje się do każdego kształtu głowy, można je dowolnie regulować. Do okularów można podłączyć ładowarkę lub słuchawki poprzez wbudowany port USB.

Przy produkcji współpracowano z firmą Oculus, co dało owoce. Oprócz aplikacji Oculus możemy w każdej chwili zainstalować inne oferowane nam apki. Możemy wybrać spośród płatnych oraz darmowych. Mamy dostęp do wszystkiego, na co aktualnie mamy ochotę – gry, filmy, seriale. I to w 360 stopniach. To robi ogromne wrażenie. Wyobraź sobie ten zachwyt znajomych na imprezie! Nie wyjdą z podziwu, a ty możesz łatwo zrobić furorę (nie)zwykłymi okularami.

Gwarantujemy, że nie będziesz mógł się oderwać od tego bajkowego świata. Jednak, gdy musisz, zawsze możesz do niego powrócić w wolnej chwili. Sprzęt nie jest skomplikowany w użyciu, więc jest przeznaczony dla każdego z nas. Nieważne, czy masz 13, czy 60 lat. Podziel się zupełnie nowymi doznaniami z bliskimi. Okulary vr samsung są wyprodukowane ze sprawdzonych, pewnych materiałów przez specjalistów i najlepszych projektantów. Daj się wciągnąć, otwórz oczy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *